BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

бросил пить курить яб*тца..

…начел спортом заниматца

subj. neteisybė, o čia teisybė. ėmėm ir pradėjom vakarais su žmona bėgiot miške kur už gatvės, važinėt dviračiais, du metus dėl objektyvių ir tingėjimo priežasčių pragulėjusiais garaže. ta proga radom super taką palei nerį nuo verkių vienuolyno (ar kažkaip pan.) iki pat centro. ta proga sekmadienį net pamynėm iki rene įkalt po vieną karmelitą. Tiesa, tas takas savaitgalį yra gana evil - tiek savanorių pėsčiųjų, trokštančių pakliūt po mūsų kledarų dviračių ratais - vieną nudaužtum ir dviračiai subyrėtų. žiopliai. o kur dar bobučių su verbom blokada ties katedra..

taigi, o kiek šiais laikais kainuoja normalus dviratis? na, su bėgiais, amortikais, stabdžiais, gps, palydovine tv ir pan.?

beje, nesusijęs klausimas - kur rast anglių, šašlykinei? reikia kept mėsas, dešras, o maxima ir iki anglių neturi. tai kur jų rast? ar dar tipo sezonas neprasidėjo?

p.s. dėkui translit.ru už galimybę rašyt kirilica, nes nu niekad nesimokiau rusų kalbos, skaityt skaitau, kalbėt kalbu, bet raidžių surinkt niekaip neišeitų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (11) | “бросил пить курить яб*тца..”

 1.   klaustux rašo:

  ебаться, начас заниматься ;)

 2.   Anonimas rašo:

  normalus dviraciai prasideda nuo 1500lt. Ziurek tokius brandus kaip "scott" ar "stevens" - jie vieni pigiausiu ir kokybishkiausiu :)

  su amortizatoriais ir kitais priedais irgi persistengt neverta - greit luzhta shudziai :)

 3.   sharchanas rašo:

  Rekomenduociau pradziai pasiskaityti http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopic.php?f=30&t=11355 turetu uzvesti ant kelio. Veliau pasidomejus ir pasiklausinejus specializuotuose forumuose linkiu issirinkti tinkama pirkini tiek kokybes, tiek ir kainos prasme

  ps scott paprastai brangesni uz analogiskos komplektacijos stevens. reiketu nepamirsti giant, trek, merida, cube ir kitu normalesniu brand'u

 4.   awx rašo:

  Aj, ir velniop galinį amortiką jei po kalnus nelakstysi.

 5.   Vytautas rašo:

  Anglių gal degalinėj rastum? Visgi kuras.

 6.   scorps rašo:

  awx: jo, amortikas siaip pofik, geriau gera sedyne.

  vytautas: rado chebra norfoj, normaliu autochemijos gamybos. nieks neimkit OPTIMA LINIJA, kazkada buvau maisa paemes - keli dideliu angliu gabalai ir kruva anglies dulkiu. meslas.

 7.   scorps rašo:

  klaustux: niekad nezinojau kur tie minkstumo zenklai dedas :)

 8.   rs rašo:

  Kadangi tamsta 3 žodžiuose padarėte daugiau klaidų nei žodžių, siūlyčiau kirilica nerašyti…

 9.   bixiukas rašo:

  Tas dviračių takas prasideda nuo Trinapolio vienuolyno ir vadinasi „Eurovelo 11“, tikrai labai smagus, jokių didelių įkalnių ar nuokalnių, bet kai aš paskutinį kartą važiavau, tai bobučių nesimatė ;)
  Dar žinau, kad Vilniaus savivaldybė kažkur paslėpusi (nepavyko rasti) turi ir trasų žemėlapį, jų pasirodo ne tiek ir mažai jau padaryta. Patį žemėlapį mačiau pakabintą prie minėtos trasos, jei pavyktų rasti mėgčiau, jei pasidalintų kas ;)

 10.   scorps rašo:

  rs: ok, pažadu - daugiau nebus, pakankamai sunku ir taip :)

  jo, ta trasos zemelapi pabandysiu nutraukt artimiausios keliones ten link metu (kai baigs lyti, damn). pasidalinsiu

 11.   Malibas rašo:

  Sveikas, cia del LJ slalomo. Informuoju apie numatoma data - kita sestadieni, 25 diena. Ka manai? Veiksmas iki pietu/apie pietus.

Rašyk komentarą