BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

bileberda

keistenybė mūsų namų ūkyje su vandeniu - virtuvėje, kur dažniausiai reikalingas šiltas vanduo, reikia atsukus čiaupą gerą minutę laukti kol jis sušils- bėga šaltas. o vonioje atsukus šalto vandens čiaupą eina pradžioj šiltas, tik vėliau šaltas. knisa.

roviau prieš kurį laiką protinius dantis, visus 4 iškart. buvo komentarų iš draugų pusės - o ko ne po 2? žinokit daug geriau iškart visus, vistiek reikia gert nuskausminamuosius ir antibiotikus, valgyt košeles kurį laiką, snukis patinęs ir pamėlęs/pageltonavęs - tai kam dukart analogiškai kankintis? be to, išsirovus visus 4 iškart snukis patinsta tolygiai, tai tiesiog atrodo kad mėgsti pavalgyt, ir tiek. take it as advice.

jei kas turit nori shoppintis, turiu dvi nuorodas:
laradoute.fr - geri rūbai su gerom nuolaidom. siuntimas 5-10 eur plius “pakavimo mokestis”, lygus keliems procentams nuo užsakymo vertės - viso apie 10-15 eur išeina. jau du siuntinius gavom, renkam dar vieną. gėris.
sklep.dino.pl - vaikiškos prekės zlotinėm kainom. siuntimas į LT - 55 zlotai, kas yra pigiau grybo. turi net puslapio vertimą į lietuvių kalbą, bet ten visiškas blogis - rekomenduoju gilintis lenkų kalbos žinias ;)

ai, ir dar dėl blogerių konfos. Arnoldai, gal nereikėjo taip iškart iš reval salytės šokt į siemens areną? Gal pradžioj kokio operhauzo salytės būtų užtekę?.. :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “bileberda”

 1.   Rendis rašo:

  Va tokie irasai ir vadinami "blogo pagrindu". Tu tikras blogeris. Kas cia per liga, kad reikejo traukti net 4 dantis? Dejeisi is karto protezus? Ar be ju issiverti? Del siemens arenos turbut kad persistenge su plotu, bet gal kiekvienam blogeriui jie sumokes kuris atvyks i sia konferencija? Kas ta plota uzpildys ? :)

 2.   scorps rašo:

  vietoj protiniu dantu niekas nededa protezu ;)

  jie yra nereikalingi, ir jei nemaiso gyvent, galima palikt. mano atveju maise, puse metu atideliojau, bet pagaliau tai padariau, ir dabar puikumelis (tiesa, 1-2 savaites po to buvo nelabai smagu).

 3.   Oval rašo:

  Aciu uz parduotuviu adresus, tikrai pamaloninai su siomis nuorodomis, o daugiau nezinai kur butu galima nupigintu rubu pirkti internetu? Nes ebay neegzistuoja pigesni nei 30Eur rubai :)

 4.   scorps rašo:

  nea, siaip rubu internetu neperku, cia tik sitas puslapis pasitaike netyciom :)

 5.   Oval rašo:

  Gerbiamasis prasau pakonsultuok dar truputi: kaip ten reikia prisiregistruoti? Ar butina prancuziskame puslapyje registracija atlikti, nes sunku kalbos nesuprantant ta padaryti. Nes pastebejau jog pasirinkus anglu kalba is karto skiriasi kainos ir nera tokiu rubu kaip tame prancuziskame puslapyje? Ir ar teisingai supratau - moku 15Eur uz siuntima nesvarbu ar siusciausi 2 ar 15vnt.? Greitai atsiunte? Busiu dekingas uz atsakymus! :)

 6.   scorps rašo:

  registravosi zmona, tai nzn. siuntimo kaina yra 6 eur uz 25 vnt. + 5% nuo sumos "pakavimo mokestis". tai pvz susirinkai 10 ar 20 daiktu uz 100 EUR, tai mokesi 6 siuntimo + 5 pakavimo mokestis eur = 11 eur. Is esmes jokio skirtumo, ar 2 ar 20 imsi, siuntimo kaina vienoda.
  angliskame variante ten kitas psl, ir is jo nesiuncia i LT. nieko, greitai viska suprasi ir prancuziskai arba imk translate.google.com pagalba ;)

  atsiuncia per 1-2 savaites paprastai.

 7.   Dovilė rašo:

  Kad ne visiems ima iš karto keturis protinius. Irgi norėjau taip gudriai prasisukti, bet ir mano prabangi stomatologė, ir operavusi mėsininkė vienareikšmiai pasakė - "tik po du".
  Sakė, kad keturis vienu kartu lupa tik tuo atveju, jei visi dar yra neprasikalę iš kaulo. Ta proga klientą net guldo į ligoninę.
  Mano atveju, viršutiniai jau buvo pradėję dygti lauk, tai juos "rovė". Na, gal ir iš tikrųjų žandikaulio kiek mažiau supjaustė, lyginant su apatinių išiminėjimu.

 8.   scorps rašo:

  na sunku pasakyt. mano situacijoje ne vienas nebuvo islindęs, bet iš rentgeno matėsi kad ten baisi netvarka, ir delsti nėra ko. mano daktaras sakė, kad viei, kuriems rovė iškart keturis, dėkojo :) o šiaip, valanda darbo - ir viskas. žandikaulį tik apačioj pjovė, tfu tfu. bet vistiek šlykštu..
  o dėl ligoninių gal kiek pergąsdino.

 9.   ewal rašo:

  škurlynas:
  http://www.3suisses.fr/FrontOfficePortail/catalogue_fra/homme.html
  aš pats tai nepirkau, bet kažkada domėjausi, tai man rekomendavo kartu su tuo laradoute.fr

Rašyk komentarą