BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

filmų krūvelė

Paskutiniu metu pasitaikė progų pagulinėt ir pažiūrinėt susikaupusių “turbūt reikėtų pažiūrėt” filmų.

taigi:

1. Body of Lies. Leo DiCaprio jau buvo nustebinęs savo visai ne sweet-boy vaidmeniu “Blood Diamond“. Čia jis taip pat undercover agentas artimuosiuose rytuose, gaudo kažką panašaus į osamą bin-ladeną. Visai gerai susižiūrėjo. 9/10.

2. Up in the Air. Gera istorija apie tai kaip mes bėgam bėgam, o vardan ko? Labai tinka korporacijų vergams. Being one of them, duodu 9/10.

3. The Men who Stare at Goats. Nuobodoka istorija - satyra apie karinius eksperimentus, kurią gelbsti Clooney ir Spacey. Nors pagal atsiliepimus tikėjaus kažko blogesnio, todėl bendras vaizdas neblogas. 7/10.

4. Max Payne. Žaidimas žiauriai geras (berods turėtų išlįsti greit trečia dalis?), filmas deja silpnokas. 5/10.

5. Departed. Gera istorija, geri aktoriai, Martin Scorsese direktoriaus kėdėj. Kaip kitaip, jei ne 10/10?

6. Bank Job. John’as Statham’as ir šutvė grobia banką, viskas vyksta Londone prieš 40 metų. Istorija nelabai stipri, bet stiprumo suteikia pakankamai gera vaidyba, plius stiprūs ryšiai su realiais to meto įvykiais. 8/10.

7. Shutter Island. Kaip teisingai kažkas parašė imdb komentaruose, vienas iš filmų, kuriuos reikia pažiūrėt antrąkart (nors prasukant), daug įvairių detalių visai kitoj šviesoj pamatai. No spoilers - labai rekomenduoju. Nors ir DiCaprio. 10/10.

8. Nasha Russia: Yaytsa sudby. Ai, nesmerkit tik. Na, visai patiko, su visais priklausomais rusų savijuokos perliukais. Lėkštai, bet smagiai. 7/10.

9. Hitman. Dar vienas iš PC-žaidimų pasaulio. Viso filmo metu stojas klausimas “na kas privertė jus imti tokį šmikį pagrindiniam vaidmeniui?”.. Pasibaigus filmui lieka stovėti klausimas “Oh my, įdomu kaip viskas būtų buvę, jei tik būtų normalų aktorių paėmę?..” 6/10.

10. Jackie Brown. Kaip bebūtų keista, labiau nepatiko nei patiko. Gal 1997 metais būtų labiau patikę. Dabar gi ilgas (2,5 val.), ištemptos scenos (eina eina aktorius, dar eina, eina.. nu cmon), o susuktas siužetas per tuos metus nuo 1997-ų taip visur prinaudotas, kad jau nebekabina. Didžiausias nusivylimas iš visų. 6/10.

11. Transporter 3. Silpniausias iš transporterių (nors pirmus du jau senokai bemačiau). Daug lenktynių, ne per daugiausiai efektingų, mordabojaus ir fantazijų, dar aišku privaloma sekso scena. Blogi pabaigoj pralaimi. 5/10.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “filmų krūvelė”

  1.   Viryklių remontas rašo:

    As uz antra filma (Viskas ore), tikrai ziurimas

  2.   Edqaro blogas rašo:

    būtų smagu ir pačiam apie filmus parašyti :)

Rašyk komentarą