BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

karas keliuose, yeah

vis neprisiruošiau papostint kažkada užmatyto straipsnio apie absurdišką teismo sprendimą, iliuostruojantį puikų teismų pasiryžimą kovoti kare keliuose:

Kauno apygardos teismo teisėjai šių metų pradžioje švelniai nubaudė bendrovės “Kausta” statybų vadovą 37-erių Gediminą Šarkų, kuris girtas vairuodamas automobilį vieną žmogų mirtinai sužalojo, o kitą pavertė invalidu.

Žmonių likimus sužlugdęs avarijos kaltininkas G.Šarkus iš Kauno apygardos teismo galėjo išeiti pakelta galva. Maža to, kad keturis kartus nutvertas prie vairo neblaivus kaunietis išvengė realios laisvės atėmimo bausmės, jam dar buvo grąžintas automobilis ir gerokai sumažinti finansiniai įsipareigojimai aukos artimiesiems. [delfi]

visas straipsnis čia. teisingumo šventė, t’sakant.

Rodyk draugams

komentarai (3) | “karas keliuose, yeah”

  1.   Kantrybe rašo:

    Tie dalykai jau net nebejuokingi, ir kuo daugiau skaitai tokių - tuo sunkiau lovoje užmigt. Jau senei aišku kad įstatymai yra tik tiem kurių kišenių nedrasko kupiųros, o vat turtuoliams jų nėr.Bet aišku, nepakovosi su malūnais.pgailėtina padėtis.

  2.   kostia rašo:

    jama nervai mane. Neadekvacios ir per svelnios bausmes….cia kaime, valkatele gavo 2 metus uz mustynes alubary, per kurias duzo trys bokalai. Nukentejusiu nebuvo. ( isskyrus tris bokalus).

  3.   SaligatviuGulbe rašo:

    norisi tik keiktis paskaicius….

Rašyk komentarą