BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

login, hsc, pacha, sel

kas galėjo pagalvoti, kad viskas taip baigsis. na, bet apie viską iš eilės.

pratęsiant apie login2009, be apple bicho dar patiko gauminos bagdžiūnas [tik jam visai nebuvo būtina skaityti twiterio komentarų], ai dar juokinga kad a.račas tapo interneto žmogumi 2009, nors jam blogą tik pernai užkūrė sūnus - čia vienareišmiškai turėjo laimėt džiugas. bet whatever. Ir be abejo konferencija puikiai uždarė l.donskis, kuris taip aplink, painiai vedė vedė visus link tikslo, ir bam - šekit teisybę. gaila, kad pakeliui nebrendylos twiteriautojai niekaip nesugebėjo prisiverst eit iš salės, o prisivertė tik twiterinti idiotiškus remarkus apie tai, ko nesupranta. gaila man jūsų, screw you 10 times. o donskiui gilus reveransas.

visa konfa buvo organizuota puikiai, tik nesupratau kodėl konfa baigės 18, o afterpartis prasidėjo 22 val.? vietiniams girtuokliams tai kas - susirinkom alaus namiese su buvusiu humoristu paulium, ponu nuolaida, dizaino guru vidu, juozu, moxliuku ir puko, ir inkalėm alaus. ką tuo metu darė konfos svečiai iš kitų miestų? jaučiu arba krimto čili picą, arba važiavo namo.

anyways, sulaukėm 22 val., dajudėjom iki havanos socialinio klubo [dar pamenu laikus kai ten dar buvo lame pastatas su diskoteka 16-mečiams pirmam aukšte ir eastcon ag banketų sale antram aukšte, kur surinkus abuldujų gaują, juos pavaišinus vakariene ir tobulai iškrušus smegenis galima buvo parduoti odijalą už 600 lt. arba visą komplektą su paduškom už kelis KLTL - taigi visa tai atsimenant reikia lenkt galvą prieš dabartinius savininkus už transformaciją], atsiėmėm priklausantį free drink ir viskas buvo be galo fainiai. kad būtų dar fainiau, buvo gautas ir priimtas kvietimas xaliavai eit pažiūrėt sel’o į pachą [galvojau, kad vilniaus vartai boleje menije subankrutavo?]. kadangi sel’o daina “mirtį jaučiu” yra vienas geriausių dalykų, išdainuotų lietuvių k., atsisakyti tiesiog negalėjau. o ką ta pacha? barakudoms ir “jauniems doriems verslininkams” krizės nėra, ponai. ketvirtadienis, o ten sausakimša nuo silikoninių papų ir raumenų kalnų. dar plius jasaitis su babrauskiu. kažkuo priminė kostmosą, į kurį patekau per supadevynias helios cityje per praėjusį halovyną, tik ten vietoj jasaičio buvo macijauskas. ir papų silikoninių buvo mažiau. vienžo sel pavarė gerai, nors man rodos buvo jau gerai įkalęs [nors ne ką mažiau įkalęs kolega stebėjos, kad anas blaivas]. ne tai svarbiausia - svarbiausia live performansas su visais geriausiais gabalais iš senovės ir dabarties. yeah baby!

oh, ir dar - dėkui arnoldui už tai, kad nepraranda ryžto. kitąmet žalgirio stadionas? ;)

ir dar dėkui sulysusiam qemm, iceblue, puko, moxliukui, nuolaidai ir kitiems už puikią draugiją ir labiausia velijūrai už pakvietimą ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “login, hsc, pacha, sel”

 1.   Pasaka rašo:

  SEL buvo girtas? Na tai jau tikrai arba tu jau graibei zeme, kad tau taip pasirode arba stovejei prie iejimo i patalpa ir girdejei tik atlikejo komentarus, zmogus buvo blaivut blaivutelis, o butent sis koncertas ta visa login konferecina+afterparty nustelbe..

 2.   scorps rašo:

  nezinau, bet tarpais jej bogu kalbant jam veles liezuvis - prie scenos nestovejau, pachmo nejauciau ir nieko netvirtinu - gal tiesiog jis visad taip kalba, ar buvo labai high on emotions; zemes negraibiau, prie iejimo nestovejau [pagal sarasa, pervym nomerom].
  ir sitas koncas niekaip negali lygintis su konferencija ar afterparciu, cia tiesiog kaip lygintum degtukus ir pomidora - du skirtingi dalykai, tiek dar turetum suprast.

 3.   Giedrius rašo:

  atsiprasau, kad neitema. Gal butu galimybe gauti pakvietima i linkomanija?
  aciu. (Giedrius@sufi.lt)

Rašyk komentarą