BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mp3 - legali prekyba Lietuvoj

štai paskaičiau straipsnelį vz.lt apie tai, kaip Lietuvoje piratavimui nėra alternatyvų - bet čia šįkart viskas apie muzikos kūrinių pardavimą internetu.

Viskas būtų normaliai, bet kai vienas iš “Bombos” savininkų, kažkoks p. Garliauskas ėmė virkaut, pasidarė įdomu. Virkavo šitaip va ir va kaip:

„Lietuvoje nėra muzikos MP3 formatu prekybos internete verslo ir niekada nebus. Žmonės nemato prasmės mokėti pinigus už tai, ką gali gauti nemokamai“  | „Visi skundėsi, kad Lietuvoje nėra legalios muzikos pasiūlos internete. Ją sukūrėme, tačiau dabar turime paslaugą, kuria nelabai kas naudojasi“, – piktinasi p. Garliauskas.

Pono Garliausko nusivylimui, aš (ir tikiu kad esu ne vienas) Lietuvoje seniai pasigendu oficialiai platinamos muzikos internetu, už kažkokį (tebūnie 1-2 Lt./mp3) mokestį. Pasidarė įdomu, ką gi ta vargšė bomba mums gali pasiūlyti. Kažkodėl tikėjaus didžiulio mp3 pasirinkimo ir gana normalių kainų.

Taip, mp3 tikrai prekiaujama, akivaizdu. Ką gi, pažiūrėkim kas siūloma?

Pirmos 6 pozicijos, švelniai tariant, nenudžiugino - be Orlovos (kurios CD jau turiu) kitų ir už 2 lt CD išpardavime maximoj neimčiau.

Na, nėra visiškai blogai. Gal kokį G&G ar Inculto pasiimčiau. Kaina 9,99 lt. - na kaip ir visai nieko. Kol neprieini prie mistinės “galutinės kainos”:

WTF? KPŠ? 9,99 lt. už albumą ir 7,01 lt. operatoriui už SMS persiuntimą? Tarkim, operatoriai tikrai tokie idiotai gobšiai ir plešia tokią kainą iš bombos for real. Bet tai Bomba, cmon - jūs ką, visiškai beviltiški? Žiauriai sudėtinga padaryti elektroninį mokėjimą internetu per e-bankus? paypal? whatever dar kokį atsiskaitymo būdą? Kodėl nepardavinėti dainų po vieną? Milijonai klausimų. Ir nulis vilties, kad kas nors ką nors šiame fronte nuveiks normalaus.

Beje, google suvedus “pirkti mp3″, gauname info tik apie mp3 grotuvus. Puikiai atspindi visą situacijos beviltiškumą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “mp3 - legali prekyba Lietuvoj”

 1.   vaidotas rašo:

  Paskaiciau ta straipsni.. Nu apgailetinas “verslininku” mastymas.. Ta prasme gyvena neaisku kuriais metais, tikrai ne su tokiu suvokimu kaip bomba, daryti el.parduotuve muzikai.. Kas idomiausia, internetas pilnas pavyzdziu, ko reikia rinkai (galimybes pirkti po viena daina uz maza kaina + patogaus atsiskaitymo budo), o ne brukti kazkokias overpriced nesamones, su kazkokiom neaiskiom aferom kaip operatoriu mokesciai prilygstantys viso albumo kainai :) Zodziu apibendrinant, pieva kazkokia, geriau jau sleptusi nekomentave, kad va mes davem o niekas neperka..

 2.   e rašo:

  Čia jau klinikiniais dalykais atsiduoda.

 3.   vaidas2 rašo:

  Kas liečia operatorius - tai gryna tiesa, jie plešia ~40-60% nuo atsiskaitomos sumos ir nieko su jais nepadarysi :) teko nemažai su tuo dirbti, bet jie į derybas neina dėl kainų mažinimo, tiesiog karts nuo karto atsiunčia laiškus, kad kelia procentą..

 4.   scorps rašo:

  na, tada operatoriai yra tiesiog stupid. dar labiau gaila 20-am amziuj uzstrigusios Lietuveles.

 5.   Edqaro blogas rašo:

  matyt visai nenori investuoti į muzikos el prekyba, gal nesitiki uždirbti

Rašyk komentarą