BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nekenčiu iTunes

iphone gal pats iš savęs ir įdomus žaislas, bet jo aplikacijų ir turinio valdymas per iTunes yra tikras pain in the ass. Pradedant tuo, kad negali dviejų iphone skirtingo turinio sinchronizuoti su vienu pc (arba turi sukurti atskirai win useri), baigiant tuo, ko neišsprendžiu visą mielą šiandieną: perinstaliavus pc, dingo visi sinchronizavimai su itunes. Iš to seka, kad norėdamas papildyti iphone naujais mp3 ar programom, turiu viską sudėti iš naujo. mp3 dar būtų nieko, bet iš naujo sudėti visus applications su jų nustatymais.. krušatis. Kaip suprantu iš šio perspėjimo, padaręs “sync applications” turėsiu visiškai švarų programų langą (su sąlyga, kad iTunes nėra application’ų), teisingai?

Any ideas, kaip priversti iTunes papildyti, o ne replace’inti turinį?  Negi nėra pasauly jokio kito būdo bendrauti pc ir iphone apart šito atbulom rankom surinkto softo?

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “nekenčiu iTunes”

 1.   vaidotas rašo:

  Yes.. Teisingai :/ Pries OS reinstala, reikia daryti itunes “Backup to DVD”, jis tada susibackupina visus splaylistus, appsus ir visa bruda zodziu y kompakta.. Reinstalini langines, ikisi kompakta, restore ir vel viskas kaip buve..

 2.   scorps rašo:

  Vaidotai, viskas butu nieko, bet o ka, jei pvz. man windowsai nusmigo visai netiketai ir neplanuotai, ir tikrai neturiu pasidares to backup to dvd?.. Apple visiskai suckina siuo aspektu.

 3.   Justas rašo:

  paguglink pries tokias grieztas nuomones reiksdamas. Dar nepamirsom kaip neigei iphone ir buvai itikejes i nokia. Truputi pasinaudok apple, pasidomek kaip veikia, o tada lauksim informuotos nuomones:)

 4.   scorps rašo:

  Justai, visu pirma nemanau kad nuomone griezta - ji tiesiog tokia, kokia turiu. Googlinau, bet nieko neradau, todel ir klausiu - gal kazka bloga sugooglinau, bet kaip suprantu, viskas yra taip blogai kaip ir galvojau. Ir dar nemaciau ne vieno apple vartotojo, kuriam patiktu iTunes, jei ka. Gal as tiesiog not lucky. Ir taip, jei nokia sukurptu kazka prilygstancio iphone, ta pacia akimirka iskeisciau :) Iphone naudojuos jau keli menesiai, ir viskas butu nieko, jei ne keli tokie saukstai deguto kaip nepakeiciamas browseris safari be flash supporto ir tokie bugai su turinio idejimu is kompo bei niekam tikusi batarke.

 5.   kukumalu rašo:

  be visa šita to tai iTunes dar ir visiškai suckinantis kaip muzikos grotuvas :\

 6.   Tadas rašo:

  Žmogau, tavo lūpomis kalba tiesa. iTunes yra šlapias pirštas į ausį.

Rašyk komentarą