BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nida, fb friends, viktorija ruffo

savaitgalis nidoj buvo puikiai, įskaitant ir valinsko apsauginius. ypač patiko in vino nida [hopefully mus dar kada ten įleis] ir punšo kibiriukas [talpa 10 l] moterų pliaže 3 nakties. dar kažkiek patiko policija kelyje atgal, nes baudė nestipriai [gaila neturėjau smulkių, nes iš to kaip vangiai buvo pildomas 40 lt baudos protokolas, buvo panašu jog viską būtų buvę galima suderint efektyviau tiek laiko tiek popieriaus atžvilgiu].

dar paskutiniu metu feisbuke pradėjo labai veržtis į draugus įvairūs 1-2 kartus gyvenime matyti arba 10 metų nematyti žmonės, which brings me back prie minties apie feisbuko draugų masinį apvalymą. man visiškai nereikia, kad prieš 15 metų buvusi klasiokė marytė žinotų, kaip gerai gyvenu duotuoju momentu.

victoria ruffo serialuose vaidins 18-metę nekaltą mergelę matyt iki kokių 70-ies [liko dar 23 metai, įdomi detalė - gimtadienį švenčia tą pačią dieną kaip puko]. tada pradės vaidint 20-metes. kas baisiausia, lietuvos  televizijos ir toliau pirks tuos serialus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (8) | “nida, fb friends, viktorija ruffo”

 1.   Ponia rašo:

  Nida buvo balius is didziosios B - brangiausiai man atsiejes, atneses daugiausiai fizinio susizalojimo, moraliniu asaru, sudauzytu brangiu daiktu ir moraliniu asaru. all in one. bet vis tiek myliu

 2.   eNyu rašo:

  Ponas, pasakykite, kad buvote su raudonu džemperiu ir “firmos” maikute praeito penktadienio vakarą ir aš garsiai nusijuoksiu.:)

 3.   scorps rašo:

  ne ne ne, nesakysiu :))

 4.   eNyu rašo:

  Firmos, tai firmos.:) Nesakykite tad.:)

  Bet vistiek ironiška.:)

 5.   scorps rašo:

  jaja, privacy ‘n’ shit ;)

  o tu irgi kazkokiais keliais dalyvavai ten? :)

 6.   Malibas rašo:

  Noriu atkreipti demesi, kad slalomas vyks shi sekmadieni, 17 val, ten pat ;-)

 7.   Treniruočių programa rašo:

  Savaitgalis tikrai neblogas, bet būna ir blogiau :)

 8.   Edqaro blogas rašo:

  taip.. Nida yra labai egzotiška Lietuvos vieta, bet kaip pagalvoji, kad tiek pat kainuotu paatostogauti Kroatijoj..

Rašyk komentarą