BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

norfa - turintiems laiko

gees, šįryt eilinį kartą keikiaus norfoj ieškodamas dantų krapštukų. maniau juos rasti [parduotuvėje, kurioje vyriški dezodorantai sudėti visiškai kitoj vietoj nei moteriški, o popieriniai rankšluosčiai kažkodėl taip pat visiškai kitur nei tualetinis popierius] bus mission impossible. prie indų, druskinių ir kito šlamšto rasti nepavyko, nes ji gulėjo visiškai logiškoj vietoj - prie dantų pastos. ta prasme, jei ruošiuos baliui, ir tikiuos kad svečiams reikės krapštytis maistą iš tarpudančių, tai tikrai sugalvosiu krapštukų ieškoti prie dantų pastos. logiška iki nugriuvimo.

bet mes ne apie tai. geriausia apsipirkimo norfoj dalis yra prie kasos dalyvauti loterijoje “Jūsų kortelės šiandien laiminga, ir ją pavyko nuskaityti”. Dar NIEKADA nėra nuskaitę pirmos paduotos kortelės - tada duodi antrą, trečią. Tiesa, dar niekada neteko susidurti su atveju, kad reikėtų išbandyti visas keturias turimas korteles, dažniausiai trečia sueina, po kokio 30 nervingo pardavėjos brūkštelėjimo. kai kažkada pasakiau kad jų aparatai šūdini, pardavėja puolė ginti savo praktiškųjų žmonių mekos garbės, neva mano visos kortelės blogos [nors su tom pačiom kortelėm mažiau praktiškose parduotuvėse problemų nekyla niekada]. tai va ir galvoju - čia mano vieno kortelės su tokia karma?

norfa - praktiškiems žmonėms, turintiems laiko logiškai lentynose išdėstytų prekių paieškoms ir mokantiems cash’u.

Rodyk draugams

komentarai (9) | “norfa - turintiems laiko”

 1.   vidas rašo:

  kas del korteliu nuskaitymo, tai mano kortos niekad nepaima IKI skaitytuvai, pastoviai tenka kasininkei celOfana naudot :)

 2.   vidas rašo:

  kas del korteliu nuskaitymo, tai mano kortos niekad nepaima IKI skaitytuvai, pastoviai tenka kasininkei celOfana naudot :)

 3.   kishene rašo:

  Joo, norfa mano kortelių irgi niekad nenuskaito. Tiesa, po komentaro apie šūdinus aparatus kasininkė susiraukė ir sako "ir aš taip galvoju" ir liepė eiti kažkur pasiskųsti :))

 4.   u- rašo:

  Čia aparatų šūdingumas ne nuo tinklo priklauso. Pvz. akropolio maksimoj labai dažnai tenka matyt, kaip kai kuriose kasose iš n-iolikto karto nuskaito (su celofano pagalba), o buvo, kad priešais stovintiem pirkėjam ir visai nenuskaitė. Man pačiam ten buvo, kad ne iš pirmo kart nuskaitė, bet šiaip normaliai.
  Kažkurioj senesnėj rimi buvo, jog ne iš kart pavyko nuskaityt.
  O su iki kur einu - viskas ok..

 5.   Tautis rašo:

  u-,
  spėk kodėl? :) aparatai naujesni ir "teisingesni" :)

  Scorps,
  o kaip su pinigais kortelėse? nenuskaito? nes pasitaiko (retai, bet pasitaiko), kad aparatas nenuskaito, nors ištiesų problema kasos. t.y. per tarpinius "priborus" info į ashburną nueina. O paskui buhalteriai darbo turi :D

 6.   Ka cia veiki rašo:

  Dar nepridejei, kad Norfa yra ne parduotuve, o sandelys.

 7.   scorps rašo:

  tautis: ne, nepasitaike bent kol kas kad nuskaitytu kelis kartus ta pacia suma. nors ka ten gali zinot - keliasdesimt litu nepastebesi taip paprastai.

  "ka cia veiki": sandelys ne sandelys, bet 7% nuolaida perkant po 20val. yra neblogas dalykas manau. apsipirkai uz 100 kita ziurek ir keli buteliai alaus iseina. anyways, kadangi gyvenu tarp maximos, iki ir norfos, prie ne vieno prisirises nesu - bet atvirai sakant i norfa eit be grynuju "jei ka" atvejui daros nejauku.

 8.   Anonimas rašo:

  Jo, bet jus sprendziant pagal isorini vaizda, o nesusimastete, kodel pvz. iki, maxima, rimi keli konditerijos cechai buvo uzdaryti uz nusizengimos Maisto ir veterinarijos tarnybu, o norfos ne?!

 9.   ruta rašo:

  Pakelkit blet siknas nuo kompo ir eikit gyvent, o ne blet sedekit ir supistus nesamoningus komentarus rasykit vaikai jus blet. Padirbtumet viena diena prekybos tinkle ir numirtumet, nes nieko bl daugiau nesugebat kaip tik prie pc sedet… susiraskit gyvenima, nes antru pusiu niekaip nepavyks

Rašyk komentarą