BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

o ant kurios rankos TU nešioji laikrodį?

čia kažkaip dėl vienokių ar kitokių priežasčių [tiksliau labai nepatogiai į riešą atlenkus ranką remiasi laikrodžio prisukimo ratelis, jei ką nors supratot] pradėjau nešioti laikrodį ant dešinės rankos, ir kažkaip iškilo klausimas - o ant kurios rankos teisingiausia? man pvz., kaip kairiarankiui, patogiau ant dešinės. šitą visai netikėtai supportina ir anoniminiai mokslininkai:


“Suspaudus pulsacijos vietą, galima pakenkti širdžiai (vyrams už širdies raumens būklę atsako kairysis riešas, moterims – dešinysis). Tad moterys laikrodį ir apyrankes turėtų nešioti ant kairės rankos, vyrai – ant dešinės.”


na, tai ant kurios rankos nešioji laikrodį?

Rodyk draugams

komentarai (21) | “o ant kurios rankos TU nešioji laikrodį?”

 1.   vytauc rašo:

  Nenešioju. Turiu gerą gražų laikrodį , bet nenešioju- nežinau kodėl. Laiką žiūriu mobiliake.

  Kai nešiojau- nešiojau ant kairės (pats dešniarankis).

 2.   Anonymous rašo:

  nesioju tai ant kaires,na bet jei tu kairiarankis,tai tikriausiai ir toliau nesiok ant desines…

 3.   awx rašo:

  nenešioju jau nuo kokių 16 metų. yra mobilus, o ir mano smegenai gan tiksliai žino kiek tuo metu būna valandų :))

 4.   tired rašo:

  nenešioju nes laiką žiūriu mobiliake. kai nešiojau, nešiojau ant kairės. esu dešiniarankis.

 5.   C20H25N3O rašo:

  Nenešioju… ;)

  Nešiočiau tik kaip aksesuarą, o tokio kuris patiktų neišsirinkau dar, bet galvojau apie šitą galimybę. O laikui pažiūrėt, kaip ir daugumai pakanka mobilaus.

  O kai kažkada labai seniai nešiojau, tai nešiojau ant kairės. Kažkaip patogiau, nei ant dešinės.

 6.   games rašo:

  Kelnių užtrauktuko pusę mokslininkai matyt irgi aiškina remdamiesi PULSACIJA.

 7.   Vilkosius rašo:

  nuo pat pirmo karto man ant kairės rankos laikrodis buvo nepatogu

 8.   tamole rašo:

  Esu kairiarankis, kažkada berods buvau nešiojęs laikrodžius ir ant kairės rankos, tačiau pastaruosius keletą metų nešioju tik ant dešinės… Kažkaip patogiau man… Tuo labiau kažkaip su kaire ranka patogiau užsisegt ir pan.

 9.   zanooda rašo:

  ant kairės. Taip tėvas išmokė.

 10.   Ponike rašo:

  Siaip nesiojama ant priesingos rankos nei su kuria dazniausiai dirbama. Jei esi kairiarankis tai ant desines, jei desinerankis tai ant kaires.

 11.   shiny rašo:

  nebenesioju laikrodzio jau kazkiek metu (nes viena karta sugedo, ir pamaciau kad ir be jo puikiai apsieinu), bet kai nesiojau tai ant kaires rankos. as kairiaranke (: jei kazka paskaitoj rasyt reikedavo daug tai kartais nusiimdavau, bet persidejus ant desines rankos kazkaip nepatogu buvo

 12.   original8 rašo:

  bet dauguma nešioja ant kairės, nes su dešine dirba, todėl subraižo ar sudaužo laikrodį. o jei kairiarankis, tai tada ant dešinės. nelabai seniai skaičiau tą straipsnį nete. todėl man toks paaiškinimas labiau patinka, o dėl kažkokių biologinių savybių, tai bullshit. beto iš tikro, tai čia pripratimas, kai mažas būni, tai tėvai sako nešiok ant kairės, o poto įpranti ir net nepatogu būtų kitaip. o jie taip sako, dėl anksčiau minėtos priežasties.

  ir nėra jokių oficia;ių taisyklių ant kurios rankos nešiot, vien tik praktinė pusė.

  Redagavo original8 2007-02-15 00:28

 13.   Anonymous rašo:

  Esu kairiarankis, tačiau man patogiau nešioti ant kairės (šiuo metu nenešioju laikrodžio).

 14.   pule rašo:

  As desiniarankis, taciau nesioju taip pat ant desines. Kaip teko pirma karta detis laikrtodi ant rankos (cia buvo seniai, seniai) tai kazkaip automatiskai uzsidejau ant desines be jokiu tevu ar kitu patarimu. O ant kaires dabar ir anksciau niekada nebuvo patogu. Dar buna ir tokiu nuomoniu, kad ant desines rankos nesioja moterys, o vyrai turi ant kaires, taip dar, kad nesioti reikia ant kaires, nes su desine tada gali lengvai pareguliuoti laika. Taciau as manau, kad kaip ir kazkas jau mienjo, kad laikrodi nesioti reikia ant tos rankos kur tau patogiau ir viskas, ir jokiu cia tasykliu nera.

 15.   Anonymous rašo:

  Kazkodel nepatogu ant kaires…Esu desiniaranke. Ir visokias apyrankes ir pan. nesioju irgi tik ant desines… Net paciai keista.

 16.   ji rašo:

  laikrodis ant kaires patogiau ne tik nesiot, bet ir jei ka nustatyt, visgi tas sraigtukas desinej pusej, su kaire kazkaip lb nepatogu butu. o kelniu uztrauktukai ir vyru ir moteru toj pacioj pusej, vakar su draugu isitikinom. ne mokslininkai juk jas siuva:)))P

 17.   Paulius rašo:

  Esu desniarankis ,bet laikrodi nesioju ant kaires. Taip patogiau :)

 18.   Enfant-horible rašo:

  Ant kaires - taip tevai nuo pat mazens moke.

 19.   Naglis rašo:

  Esu desinerankis, nesioju ant kaires rankos laikrodzius… 1. tai tiap ismoke tevas. 2. tai nustatyt viska laikrodziui sukurta taip kad desine butu potogiau tdl aisq kad del to reiktu ant kaires nesiot, bet jei patogiau nesiot ant desines tai nesiokit 3. tai kazkada girdejau kad ant desines zydri tik nesioja ;D cia kiek tiesos yra tai nzn, bet kazkaip po tokiu bairiu nebesinori net bandyt detis ant desines :) o del kelniu utrauktuku tai vienoj pusej ;D skirtingai tik buna vyru marskiniai ir moteru sukneles … nes moterim uzsega o vyrai patys segasi… :)

 20.   MTB rašo:

  Žinoma, kaip priprantame, taip mums ir patogiau. Nešioju (pripratęs) ant kairės.

 21.   Kęstutis 57 rašo:

  Duktė padovanojo laikrodį. Jo nustatymo ratukas yra kairėje pusėje. Aš pats dešiniarankis ir įpratau nešioti jį ant kairės. Nežinau, ar taip pasistengė konstruktoriai, kad būtų patogiau kairiarankiams, ar skaito, kad dabar laikrodžiai ant tiek tikslūs, jog juos nustatinėti tenka labai retai, tad tai galima daryti ir nusiėmus.

Rašyk komentarą