BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pixmania | sapphire hd 5770

patikrinau, pasirodo pixmania puikiai tinka IT pirkiniams:

1. kainos (bent dalis tikrai) geresnės nei LT parduotuvėse,

2. kadangi Lietuvoj IT parduotuvių kaip ir nebeliko (a.a BMS ir ICG), tik įvairūs kioskeliai ir internetinės parduotuvės, kurie dažniausiai nieko doro vietoj neturi ir gali tik užsakyt bei po 2-3 dienų atvežti, pristatymas per 24 val. (realiai - užsakyta 15:30 antradienį, pristatyta 15:30 trečiadienį - per ups, baisiai tingu buvo laukti dar kelias papildomas dienas su DPD) kicks ass. Sudėjus kainą su pristatymu vistiek išeina pigiau arba ~ tiek pat, kaip LT parduotuvėse.

2:0 pixmania, rekomenduoju.

pati plokštė puikumėlis - temperatūras laiko labai gerai, daugiau 65 laipsnių su “The Saboteur” nepakilo, vansi galima bus šiek tiek paspartint.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “pixmania | sapphire hd 5770”

 1.   Eimantas rašo:

  Pasidomėk, kaip pixmania tvarkos su gedimais, garantiniais ir grąžinimais…

 2.   scorps rašo:

  pasidomejau (dabar). na, visada gali susimokėti tuos papildomus ~6% nuo prekės vertės ir metų bėgyje tiesiog grąžinti ir pasikeisti į naujesnę ar ten neturėt galvosopio dėl gedimų - bet tai tikėsimės nereikės aiškintis, kaip ten viskas veikia realybėje. pasiskaičius forumus iš serijos [http://www.pcadvisor.co.uk/forums/index.cfm?action=showthread&threadid=215258&forumid=2&sr=1], nelabai viskas gražiai atrodo. OK, 2:1 pixmania :)

 3.   basterd rašo:

  ką reik skaityti ir kur dirbti, kad šitaip raukti apie video kortas?

 4.   scorps rašo:

  reik skaityti google - per dvi dienas tiek visko ten suzinojau apie video kortas, kad ojoj ;)

 5.   g rašo:

  man atrodo tu ant ‘pixmanios’ uzejai per kainos.lt palyginimu svetaine; is esmes, siulau geriau jau amazon.co.uk - iseina truputi pigiau ir tikrai zinai, jog su delivery bus viskas tvarkoj bei prekiu grazininimu.

  paveluotai, bet nuosirdziai
  g.

 6.   scorps rašo:

  Ne, pixmanijos užsisakęs newsletterį, bet nieko įdomaus nebūdavo, tai dabar išbandžiau. o apie amazon buvau pamiršęs, kad jau Lietuvą prie normalių šalių priskyrė. O kaip jie veža? Kiek kainuoja transportas? Šiaip pigiau deja nėra - pigiausiai šita korta išeina 540, pixmanijoj mokėjau 454.

 7.   gk rašo:

  mielas G,
  cia toks giedriuskad is Lic, atsimenu kad C3 seimai buvot paeme. Na ir kaip? noreciau patarimo, jei turesi laisvus pirstus. aciu.
  G

Rašyk komentarą