BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

reikia patarimo

gal galit parekomenduot vargšui kaimiečiui, iki kurio jokia kabelinė tv nenutiesė laidų, kaip turėt tv? šiuo metu pakabinta vilsat'o antena, neva tai antžeminė skaitmeninė tv, tik kad nivalit visiškai - vaizdas pastoviai stringa. kol dar buvo analoginė, nors ir nelabai švarų vaizdą, bet transliavo. Viasat kiek per brangu, nes pajungti du telikus (skirtinguose aukštuose) ir to pasėkoje mokėti dvigubą mokestį nevilioja. Gala atkrenta, nes net internetas vos traukia 3mb/s, tai apie televizijos pajungimą ant tos pačios šlangelės bijau net pagalvoti, o mokestis irgi dvigubas. Iš esmės viso labo noris matyti discovery, national geographic ir vh1. any suggestions? ;) galvoju apie palydovinę lėkštę, bet ten man tamsus miškas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “reikia patarimo”

 1.   JOG rašo:

  Svarbiausia - nesirink Viasat'o. Bo paskui ilgai spjaudysies kraujais.

 2.   Burna rašo:

  Discovery ir Geograpfhic labai blokuoja savo signalus, tai be kabeliniu ar viasat nelabai juos ir paziuresi, nors zinoma viskas labai norint imanoma (nelegalus techniniai nulauzimai uz pinigus). Alternatyvu kaip tik pasistatyti lekste tau nera, bent jau CNN matysi ir dar kitus kelis simtus kanalu.

 3.   Anonimas rašo:

  Pasidomėk Skaitmenine GALA.
  Mokestis 35 Lt, už antrą teliką 15 Lt.

 4.   Regimantas rašo:

  Nu visu pirma tai Galai nebereikia interio - rodo ir per orines bangas:
  http://www.gala.lt/skaitmenine/instrukcija/rekomendacijos
  Net musu soduose siule isigyt ir itikinejo, kad viskas bus ore.
  O siaip mes usinam viasat'a - ner ten viskas taip blogai, kaip zmones pasakoja.
  Tik nesu tikras ned NG kanalo. Manau Viasat jo nerodo….

 5.   scorps rašo:

  na, gala siaip kanalai geri, idomu kaip ten su ta antena - reiketu isbandyt. Vilsat'as irgi per antena, tik neaisku ar ju signalas lievas, ar antena lieva, ar per ilgas kelias nuo antenos iki teliku - daug m laido eina, tai per ta kelia signalas silpneja. Jei butu vienas telikas, tai kabinciau viasat'a tikrai.

 6.   vaclovas bimbiris rašo:

  pas mane irgi vos valino internetas ant 1 MB. dabar valina du telikai ir interneta sant 10 MB. TEO + GALA. jie ten pralaidumus patiunina kai imi gala (interaktyvi, kuri per laida eina)

 7.   gala rašo:

  scorpsai, gala veikia ne tik laidais, bet ir per antenas. http://www.gala.lt/skaitmenine.
  pirmas telikas 29 litai, antras 15 litų. Duos ir antenas, su kuriom iš visur veikia. Plius ten akcijos visokios sutarties pradžiai

Rašyk komentarą