BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vasaros laikas

po velnių tą vasaros [dar kai už lango tokia "vasara"] laiką - atsikelt neįmanoma. reikėjo pasekt kolegos pavyzdžiu ir pasiimt atostogų, idant be streso įeit į naujo laiko ritmą. bet kažkodėl sumąsčiau atostogaut po velykų.

offtopic: netyčia paskaičiau apie orlovos kelionę. na ten viskas standartiškai - “šio poilsio man labai reikėjo”, “įspūdžius sudėsiu į naujas dainas”, blah blah. geriausia vieta buvo:

„Paskutinę viešnagės Ekvadore dieną, kai po
pasivaikščiojimo prisėdome pailsėti, prie mūsų priėjo du vyrai,
išsitraukė pi.stoletą, nusitaikė ir pareikalavo pinigų.

Nežinau, gal esu labai naivi, o gal nesuvokiau, kas vyksta, bet neišsigandau. Aprėkiau, ir jie pasitraukė.” [via lrytas.lt]

o aš manau, ji tiesiog uždainavo vieną iš savo dainų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “vasaros laikas”

 1.   aaa rašo:

  apie orlovą tai smagiai pasakyta :D

 2.   Kukumalu rašo:

  niekaip nesuprantu tu burnojimu del laiko :\ suprasciau jei penCininkas butum :)

 3.   scorps rašo:

  o prie ko čia penCininkai? jiems išvis pa barabanu tas laikas - kada nori, tada kelias, ir vistiek dažniausiai pagyvenę žmonės su pirmais gaidžiais lipa iš lovos. asmeniškai man keltis 6 val. vietoj 7 val. yra didelis skirtumas. sveikinu, jei savo atveju nejauti jokio skirtumo.

 4.   Kukumalu rašo:

  na laiko prarandi tik pirma diena.
  antra jau jokio skirtumo - tik dziaugsmas kad vakare ilgiau sviesu. ir garsiai juokiuosiu is visu tu "stresuojanciu", mirstanciu ir t.t. del to laiko :) no offense cia konkreciai tau, tik seip nuomone mano :)

 5.   scorps rašo:

  nu nzn, man biologinis laikrodis per diena neatsisuka - reikia praktiskai visos savaites. bet tai cia labai individualu.

Rašyk komentarą